MS VO FUTBALE 2022 Marocká rozprávka pokračuje: Portugalsko na šampionáte definitívne končí! | Športky.sk

MS VO FUTBALE 2022 Hádka medzi Ronaldom a trénerom? Portugalská federácia  reaguje | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Hádka medzi Ronaldom a trénerom? Portugalská federácia reaguje | Športky.sk

MS vo futbale 2022 - osemfinále: Portugalsko - Švajčiarsko 6:1 | Šport.sk

MS vo futbale : Ronaldo prišiel o poslednú nádej na titul | Šport.sk

Česko sa vyhlo ceste smrti, Taliansko a Portugalsko sa na MS spolu nemôžu  dostať - Ostatné - Futbal - Športweb
Česko sa vyhlo ceste smrti, Taliansko a Portugalsko sa na MS spolu nemôžu dostať - Ostatné - Futbal - Športweb

MS vo futbale 2022: Portugalsko vyhralo aj bez Cristiana Ronalda | Šport.sk

Diskusia: MS vo futbale 2022: Cristiano Ronaldo sa lúči bez trofeje! Maroko  senzačne vyradilo Portugalsko | Šport.sk
Diskusia: MS vo futbale 2022: Cristiano Ronaldo sa lúči bez trofeje! Maroko senzačne vyradilo Portugalsko | Šport.sk

MS vo futbale 2022 v Katare: V zápase Portugalsko – Ghana padlo päť gólov,  Ronaldo prepísal históriu - SITA.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: V zápase Portugalsko – Ghana padlo päť gólov, Ronaldo prepísal históriu - SITA.sk

EURO 2020 / 2021: VIDEO: Ako Portugalsko vyšachovalo maďarskú obranu | Šport .sk

Portugalsko v osemfinále deklasovalo Švajčiarsko 6:1, hetrik Ramosa

EURO U21: Portugalsko cez Taliansko do semifinále. Nemci si vybojovali  postup v rozstrele
EURO U21: Portugalsko cez Taliansko do semifinále. Nemci si vybojovali postup v rozstrele

FUTBALOVÝ VELIKÁN MENOM PORTUGALSKO | Futbalovysen.sk

MS vo futbale 2022: Portugalsko opustili dvaja hráči pre zranenie | Šport.sk

Portugalsko na MS vo futbale 2022: Ktorých hráčov sa oplatí sledovať? |  SPORTNET
Portugalsko na MS vo futbale 2022: Ktorých hráčov sa oplatí sledovať? | SPORTNET

MS vo futbale 2022: Portugalsko - Uruguaj 2:0 | Šport.sk

Futsal ME - Portugalsko obhájilo titul majstrov Európy (Portugalsko - Rusko  4:2ň | Šport.sk
Futsal ME - Portugalsko obhájilo titul majstrov Európy (Portugalsko - Rusko 4:2ň | Šport.sk

Liga národov: Portugalsko - Chorvátsko 4:1 | Šport.sk

MS vo futbale 2022 Portugalsko s CR7 čaká súper bez veľkých mien | Šport.sk

Analýza zápasu Maroko – Portugalsko: Prepracovaná defenzíva na vymakaný  útok nepostačí
Analýza zápasu Maroko – Portugalsko: Prepracovaná defenzíva na vymakaný útok nepostačí

Futbal: Brazília a Portugalsko postúpili do osemfinále MS - Šport - Rádio  Slovensko
Futbal: Brazília a Portugalsko postúpili do osemfinále MS - Šport - Rádio Slovensko

Totálna blamáž v Portugalsku. Brankár musel hrať v poli, Benfica im dala za  polčas 7 gólov
Totálna blamáž v Portugalsku. Brankár musel hrať v poli, Benfica im dala za polčas 7 gólov