Home

mužný obohatenie astronaut goly proti svedom exegéza Ak môžeš potreba

Kanaďania predviedli proti Švédom parádne zmŕtvychvstanie a zahrajú si na  MS o medaily | TVNOVINY.sk
Kanaďania predviedli proti Švédom parádne zmŕtvychvstanie a zahrajú si na MS o medaily | TVNOVINY.sk

ZOH 2022: Známkovanie slovenských hokejistov v zápase Slovensko - Švédsko |  SPORTNET
ZOH 2022: Známkovanie slovenských hokejistov v zápase Slovensko - Švédsko | SPORTNET

Slovákom vstup do prípravy pred MS nevyšiel! Švédom nestrelili ani gól |  Huste.tv | Najnovšie športové správy
Slovákom vstup do prípravy pred MS nevyšiel! Švédom nestrelili ani gól | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Slovensko podľahlo aj Švédom, rozhodla prvá tretina | Šport | .týždeň - iný  pohľad na spoločnosť
Slovensko podľahlo aj Švédom, rozhodla prvá tretina | Šport | .týždeň - iný pohľad na spoločnosť

Dvadsiatka ukázala potenciál. Švédom strelila tri góly za 45 sekúnd!

Hokejisti získali proti Švédom bod, po dobrom výkone prehrali až v predĺžení

Slovensko - Švédsko 1:4. Súper nám niekedy nedovolil ani mäkké F |  HokejPortal.sk
Slovensko - Švédsko 1:4. Súper nám niekedy nedovolil ani mäkké F | HokejPortal.sk

Slováci si podľa Krištofa nechávajú góly na dôležité momenty, proti Švédom  cítia šancu - SITA.sk
Slováci si podľa Krištofa nechávajú góly na dôležité momenty, proti Švédom cítia šancu - SITA.sk

Slovensko má bronzovú medailu! Švédsko zdolalo 4:0 na ZOH 2022 | SPORTNET

Slováci si v Bratislave proti Švédom napravili chuť: Hráčom zápasu skvelý  Hudáček | Športky.sk
Slováci si v Bratislave proti Švédom napravili chuť: Hráčom zápasu skvelý Hudáček | Športky.sk

HOKEJ: Slováci o jubilejný desiaty triumf proti Švédom - bilancia |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
HOKEJ: Slováci o jubilejný desiaty triumf proti Švédom - bilancia | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Tri góly, 74 striel, jeden strelec. Čo ukázali zápasy s favoritmi |  Konzervatívny denník
Tri góly, 74 striel, jeden strelec. Čo ukázali zápasy s favoritmi | Konzervatívny denník

Česi po gólovom uragáne striedali brankára: Góly Jágra a Plekanca proti  Švédom nepomohli | Športky.sk
Česi po gólovom uragáne striedali brankára: Góly Jágra a Plekanca proti Švédom nepomohli | Športky.sk

Samuel Takáč: Pamätný puk sa niekam stratil, hokejkou ešte strieľam góly

Napriek veľkému tlaku, Slováci prehrali na MS20 aj proti Švédom | Šport |  .týždeň - iný pohľad na spoločnosť
Napriek veľkému tlaku, Slováci prehrali na MS20 aj proti Švédom | Šport | .týždeň - iný pohľad na spoločnosť

Kanaďania cez čínsky tím do štvrťfinále proti Švédom | Slovenský olympijský  tím
Kanaďania cez čínsky tím do štvrťfinále proti Švédom | Slovenský olympijský tím

Dvadsiatka začala turnaj v Příbrame prehrou, proti Švédom neskórovala |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Dvadsiatka začala turnaj v Příbrame prehrou, proti Švédom neskórovala | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Favorita vozili na kolotoči. Slovákom nestačilo proti Švédom ani 48 striel  - Reprezentácia - Hokej - Športweb
Favorita vozili na kolotoči. Slovákom nestačilo proti Švédom ani 48 striel - Reprezentácia - Hokej - Športweb

Fíni prehrávali po dvoch tretinách o tri góly, no Švédov zdolali. Do  štvrťfinále postupujú obaja | TVNOVINY.sk
Fíni prehrávali po dvoch tretinách o tri góly, no Švédov zdolali. Do štvrťfinále postupujú obaja | TVNOVINY.sk

Slovenskí hokejisti prehrali v druhom zápase na olympiáde so Švédskom 1:4

Šance boli, no zbytočné chyby ich stáli zápas. Hráči sa chcú poučiť a  zabojovať proti Švédom | TA3
Šance boli, no zbytočné chyby ich stáli zápas. Hráči sa chcú poučiť a zabojovať proti Švédom | TA3

Slovenskí hokejisti zdolali Švédov a získali bronzové medaily, Slafkovský  strelil dva góly a Rybár vychytal nulu (foto) - SITA.sk
Slovenskí hokejisti zdolali Švédov a získali bronzové medaily, Slafkovský strelil dva góly a Rybár vychytal nulu (foto) - SITA.sk

Analýza zápasu Švédsko – Slovensko: Budú Slováci Švédom vyrovnaným súperom?

MS v hokeji 2021: Švédsko - Slovensko 3:1 - hokej dnes | Šport.sk

Slovenskí hokejisti po prehre so Švédmi: Chýbali strely