Home

večer Koza Billy tajomstvo běh na lyžích 50 km niskanen klobúk tkáčsky stav stredoveký

Iivo Niskanen najlepszy na 50 km stylem klasycznym. Fin królem nart - Sport  WP SportoweFakty
Iivo Niskanen najlepszy na 50 km stylem klasycznym. Fin królem nart - Sport WP SportoweFakty

IIvo Niskanen (FIN) | Winner | Men's 15 km C | Lenzerheide | FIS Cross  Country - YouTube
IIvo Niskanen (FIN) | Winner | Men's 15 km C | Lenzerheide | FIS Cross Country - YouTube

Běh na lyžích | Český olympijský tým

První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Běžecké lyžování

Niskanen zlatý na 50 km klasicky s hromadným štartom, zo Slovákov bol  najlepší Mlynár - SITA.sk
Niskanen zlatý na 50 km klasicky s hromadným štartom, zo Slovákov bol najlepší Mlynár - SITA.sk

SP v běhu na lyžích začne bez hvězdného Fina Niskanena - Sport.cz

Mistrem světa na 50 km klasicky je Nor Golberg, ve finiši porazil i Klaeba  - Sport.cz
Mistrem světa na 50 km klasicky je Nor Golberg, ve finiši porazil i Klaeba - Sport.cz

Norští běžci na lyžích se neubránili, Bolšunov znovu dobyl Holmenkollen -  iDNES.cz
Norští běžci na lyžích se neubránili, Bolšunov znovu dobyl Holmenkollen - iDNES.cz

Uskomaton hiihto! Iivo Niskanen voitti kuninkuusmatkan olympiakultaa -  Maastohiihto - Ilta-Sanomat
Uskomaton hiihto! Iivo Niskanen voitti kuninkuusmatkan olympiakultaa - Maastohiihto - Ilta-Sanomat

ZOH 2022 LIVE - Ján Koristek / beh na lyžiach - olympiáda dnes | Šport.sk

ZOH 2022 | Pátá medaile a třetí zlatá. Suverén Bolšunov vyhrál i ochuzený  běžecký maraton - iDNES.cz
ZOH 2022 | Pátá medaile a třetí zlatá. Suverén Bolšunov vyhrál i ochuzený běžecký maraton - iDNES.cz